Leczenie dzieci

Z WŁAŚCIWYM PODEJŚCIEM

Leczenie dzieci

Dzieci to szczególni pacjenci. Dokładamy wszelkich starań, by szeroki i zadbany uśmiech nie schodził z twarzy małych istot.

Ważna jest również atmosfera. Staramy się, by dziecko nie poczuło nawet, że jest u lekarza. W poczekalni może się kreatywnie pobawić, a my zachowujemy się tak, aby po wyjściu z gabinetu miało o nas jak najmilsze wspomnienia.

wyspecjalizowany stomatolog

wspaniałe podejście do dzieci

cenne rady dotyczące codziennego dbania o zęby

Wizyta adaptacyjne

50 zł

Fluoryzacja

60zł

Wypełnienie białe w zębie mlecznym

130 zł

Wypełnienie Ten-Dencik (kolorowe) w zębie mlecznym

130 zł

Ekstrakcja zęba mlecznego w znieczuleniu The Wand (komputerowym)

120 zł

PIERWSZY RAZ

Bardzo ważne jest, by pierwsza wizyta malucha u dentysty była na tyle udana, aby kolejna nie przysporzyła mu krzyków i łez. W tym celu zwracamy uwagę na znieczulenie – nasz stomatolog dziecięcy z Chorzowa często zaleca wykonanie znieczulenia ogólnego. Oczywiście dziecko, w ramach poczucia bezpieczeństwa, może znajdować się w gabinecie w obecności rodziców. Z naszej strony nie brakuje uśmiechu i wesołego humoru.


SZEROKA OFERTA

Oferujemy kompleksowe leczenie dla dzieci - od stomatologii zachowawczej po zabiegi chirurgiczne. Możliwe jest również skorzystanie z usług ortodonty dziecięcego. Dentysta dla dzieci w naszym gabinecie to gwarancja sukcesu – pragniemy bowiem, aby każda wizyta była niejako zachętą do dalszych spotkań i regularnego dbania o higienę jamy ustnej.

POWIĄZANE

ARTYKUŁY

J. Ryszki 10a

41-500 Chorzów

+48 32 346 07 62

Telefon stacjonarny

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 17:00