Dr. n. med. Jacek Bednarski

Implantolog

Dr. n. med. Jacek Bednarski

Opis w trakcie budowy...

Certyfikaty

Specjalizacje

  • Implantologia

Opinie

"Dziękuję i polecam!"

Przez długie lata męczyłam się z kiepskim utrzymaniem protezy zębowej. Zdecydowałam się na rozwiązanie: proteza na implantach. Dzięki doktorowi Bednarskiemu i doktor Janik mogę teraz bez skrępowania śmiać się, bez ograniczeń jeść twarde rzeczy. Podniósł się komfort mojego życia. Jestem im bardzo wdzięczna.
Julia Anderson

"100% zadowolenia"

Ja muszę pochwalić Pana Doktora za porady, jakie podsunął mi po wizycie (wypełnienie). Mam problem z nadwrażliwością zębów, ale dr Bednarski skutecznie pomaga mi z nią żyć – tak, aby nie przysparzała mi dyskomfortu na co dzień.
Joanna, 29 lat

"Profesjonalizm w pełni"

Mój syn bardzo płakał, bo nie chciał iść do dentysty (złe wspomnienia z poprzednim stomatologiem). Podejście do dzieci doktora Jacka zasługuje na medal! Syn przestał bać się dentysty i chętnie pojawia się na wizytach kontrolnych.
Aneta, 27 lat
Jak mogę Ci pomóc?

Umów się na wizytę

Zadzwoń, napisz maila lub po prostu wypełnij i wyślij formularz kontaktowy znajdujący się obok. Odezwiemy się tak szybko jak to tylko będzie możliwe!

TELEFON

+48 32 346 07 62

E-MAIL

kontakt@tendent-stomatologia.pl

Brak informacji odnośnie godzin pracy.

Formularz kontaktowy

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez Ten-Dent Stomatologia Janik zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

 

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Ten-Dent Stomatologia Janik z siedzibą przy ul. J. Ryszki 10a; 41-500 Chorzów. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@tendent-stomatologia.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

 

J. Ryszki 10a

41-500 Chorzów

+48 32 346 07 62

Telefon stacjonarny

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 17:00