Lek. dent. Aleksandra Cygon

Dentysta

Lek. dent. Aleksandra Cygon

Jestem Absolwentką ŚUM w Katowicach, oddziału lekarsko - dentystycznego. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyce. Staram się być perfekcjonistką w swoim zawodzie. W pracy wykorzystuję mikroskop, dzięki czemu dbam o każdy szczegół. Odbyłam liczne kursy, praktyki w Polsce i za granicą, ciągle podwyższając swoje kwalifikacje. Na studiach byłam członkinią Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Posiadam dobry kontakt z pacjentem, co umożliwia zrozumienie jego potrzeb i prowadzi do sukcesu w leczeniu. Cenię sobie estetykę na najwyższym poziomie czego dowodem jest ukończenie studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej

Prywatnie jestem miłośniczką narciarstwa. Uwielbiam podróżować i kuchnię śródziemnomorską.

Certyfikaty

Specjalizacje

  • Stomatologia estetyczna
  • Korony
  • Licówki
  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem
  • Medycyna estetyczna

Opinie

"Polecam!"

Kolejna Pani Doktor Ola w Tendencie, którą uwielbiam! Miła, sympatyczna, kompetentna, zawsze podzieli się jakąś ciekawostką na temat zębów. Bardzo pozytywna osoba, dzięki której wizyty u dentysty nie muszą być straszne.
Ewelina, 32 lata

"Dziękuję!"

Na szczególną uwagę u dr Cygon zasługuje profesjonalne podejście do problemu. Nie na zasadzie „a może”, „a muszę sprawdzić”, tylko zawsze jest pełna, prawidłowa diagnoza i przystępowanie do działania. Bo po co czekać? To lubię! Dzięki takiemu podejściu i leczeniu kanałowemu zachowałem już niejeden ząb.
Radosław, 38 lat

"Najwyższa jakość"

Dr Aleksandra Cygon przygotowywała dla mojej mamy protezę i implanty. Dzięki nim moja mama znowu może się uśmiechać, dobrze gryźć, wyraźnie mówić – zupełnie jak w przypadku naturalnych zębów. Polecam starszym osobom, które borykają się z podobnymi problemami.
Barbara, 53 lata
Jak mogę Ci pomóc?

Umów się na wizytę

Zadzwoń, napisz maila lub po prostu wypełnij i wyślij formularz kontaktowy znajdujący się obok. Odezwiemy się tak szybko jak to tylko będzie możliwe!

TELEFON

+48 32 346 07 62

E-MAIL

kontakt@tendent-stomatologia.pl

Godziny pracy - Lek. dent. Aleksandra Cygon

Wtorek
9:40 - 12:40
Czwartek
10:00 - 18:00
Formularz kontaktowy

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez Ten-Dent Stomatologia Janik zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

 

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Ten-Dent Stomatologia Janik z siedzibą przy ul. J. Ryszki 10a; 41-500 Chorzów. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@tendent-stomatologia.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

 

J. Ryszki 10a

41-500 Chorzów

+48 32 346 07 62

Telefon stacjonarny

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 17:00