Lek. dent. Aleksandra Janik

Dentysta

Lek. dent. Aleksandra Janik

Jestem lekarzem z 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w estetycznej odbudowie pięknego uśmiechu. Umiejętności zawodowe zdobywałam i regularnie uzupełniam uczestnicząc w licznych kursach. Doświadczenie zdobywałam w najlepszych gabinetach.

Moim wielkim marzeniem było stworzenie TEN-DENT STOMATOLOGIA JANIK - miejsca, w którym wraz z zespołem będę przywracać Państwu uśmiech w miłej, dyskretnej atmosferze, korzystając z najnowszych zdobyczy technologicznych stomatologicznej.

Główną dziedziną moich zainteresowań jest estetyczna rekonstrukcja zębów i poprawianie uśmiechu, poprzez perfekcyjne wypełnienia kompozytowe, a także skomplikowane odbudowy protetyczne na zębach własnych i implantach.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie zabiegi wykonuję wykorzystując lupy zabiegowe oraz zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny Leica.

Certyfikaty

Specjalizacje

  • Stomatologia odtwórcza
  • Korony
  • Licówki
  • Mosty
  • Protetyka na implantach
  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Opinie

"100% profesjonalizmu"

Pani Aleksandra – dentysta idealny! Nie dość, że podchodzi do pacjenta z uśmiechem, łagodnością i dużą empatią , to jednocześnie jest bardzo profesjonalna. Zawsze tłumaczy co będzie robić, dzięki czemu nie spotkała mnie jeszcze żadna przykra niespodzianka. Obdarowałam ją zaufaniem na długie lata!
Kasia, 44 lata

"Dziękuję!"

Miałam wypadek na motocyklu, który wymagał odbudowy protetycznej moich zębów. Długo szukałam specjalisty w internecie i znalazłam – dr Aleksandra Janik to prawdziwy mistrz w swoim fachu! Teraz moje ząbki wyglądają jak z Hollywood. Bardzo dziękuję!!!
Ania, 28 lat

"Zaufanie od lat"

Do dr Janik chodzę już od wielu lat. To stomatolog, który na początku wita mnie z uśmiechem na twarzy i pyta, co u mnie nowego słychać. Zawsze pomoże mi się uporać z moim problemem dentystycznym – czy to chodzi o kanałówkę, czy o zwykłe wypełnienie, czy o protetykę (raz miałem). Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor!
Mirek, 47 lat
Jak mogę Ci pomóc?

Umów się na wizytę

Zadzwoń, napisz maila lub po prostu wypełnij i wyślij formularz kontaktowy znajdujący się obok. Odezwiemy się tak szybko jak to tylko będzie możliwe!

TELEFON

+48 32 346 07 62

E-MAIL

kontakt@tendent-stomatologia.pl

Godziny pracy - Lek. dent. Aleksandra Janik

Poniedziałek
12:00 - 15:00
Wtorek
14:00 - 18:00
Środa
14:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 13:00
Formularz kontaktowy

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez Ten-Dent Stomatologia Janik zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

 

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Ten-Dent Stomatologia Janik z siedzibą przy ul. J. Ryszki 10a; 41-500 Chorzów. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@tendent-stomatologia.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

 

J. Ryszki 10a

41-500 Chorzów

+48 32 346 07 62

Telefon stacjonarny

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 17:00