Lek. dent. Anna Ścibut-Surowiecka

Dentysta

Lek. dent. Anna Ścibut-Surowiecka

Ukończyłam studia na ŚUM w Katowicach, na wydziale lekarsko-dentystycznym. Moim głównym obszarem zainteresowania jest nowoczesna endodoncja, a w szczególności leczenie z wykorzystaniem mikroskopu oraz narzędzi ultradźwiękowych. W przyszłości planuję podnieść zakres swoich umiejętności o mikrochirurgię endodontyczną. Dobrze czuję się również w stomatologii estetycznej oraz protetyce. Regularnie biorę udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach, dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe.

Prywatnie bardzo lubię podróżować po Polsce i świecie. Nawet najmniejsza wyprawa jest dla mnie nowym odkryciem, doświadczeniem i wspomnieniem. Wolne godziny często spędzam w kuchni, gdzie co rusz powstają nowe smakołyki.

Certyfikaty

Specjalizacje

Opinie

"Endodoncja na 5!"

Leczenie kanałowe było dla mnie jak wyrok. Słyszałem, że to bardzo boli i długo trwa. Dr Surowiecka udowodniła mi, że nic bardziej mylnego! Strach okazał się niepotrzebny – pełne znieczulenie, precyzja mikroskopu i spokój ducha Pani Doktor uchowały moją czwórkę.
Kamil, 29 lat

"Dziękuję i polecam"

Miałam zalecenie leczenia kanałowego pod mikroskopem. Znajoma poleciła mi dr Annę z TEN-DENT, bo podobno endodoncja to jej specjalność. Jestem absolutnie zachwycona podejściem Pani Doktor. Mimo że dla niej był to pewnie kolejny rutynowy zabieg, czułam się jakbym była dopieszczana z każdej strony i najważniejsza. Nowoczesny sprzęt, wiedza i doświadczenie. Profesjonalizm w każdym calu.
Ola, 35 lat

"Wspaniałe efekty!"

Byłam u pani doktor Anny na wybielaniu zębów lampą Beyond. Bardzo fajnie przeprowadzony zabieg, a efekty – zadowalające. Teraz muszę je tylko podtrzymać, a dzięki doktor Surowieckiej wiem, jak to zrobić.
Karolina, 27 lat
Jak mogę Ci pomóc?

Umów się na wizytę

Zadzwoń, napisz maila lub po prostu wypełnij i wyślij formularz kontaktowy znajdujący się obok. Odezwiemy się tak szybko jak to tylko będzie możliwe!

TELEFON

+48 32 346 07 62

E-MAIL

kontakt@tendent-stomatologia.pl

Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.

Formularz kontaktowy

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez Ten-Dent Stomatologia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

 

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Ten-Dent Stomatologia z siedzibą przy ul. J. Ryszki 10a; 41-500 Chorzów. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@tendent-stomatologia.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

 

J. Ryszki 10a

41-500 Chorzów

+48 32 346 07 62

Telefon

E-mail

kontakt@tendent-stomatologia.pl

Godziny otwarcia

Pn - Czw: 10:00 - 19:00
Pt: 8:30 - 14:00