Lek. dent. Magdalena Peszel

Dentysta

Lek. dent. Magdalena Peszel

Opis w trakcie budowy.

Certyfikaty

Specjalizacje

  • Leczenie zachowawcze
  • Leczenie endodontyczne
  • Leczenie ortodontyczne

Opinie

"Serdecznie polecam! "

Przyszedłem do doktor Marii Szpary z krwawieniem z dziąseł i bólem w tych okolicach. Okazało się, że to początki paradontozy! Byłem zdruzgotany, ale dzięki spokojnemu i profesjonalnemu podejściu Pani Doktor udało mi się wyleczyć chore dziąsła. Serdecznie polecam!
Jacek, 36 lat

"Dziękuję"

Miałam odwieczny problem z jednym zębem, a konkretniej – z ciągle wypadającą plombą... Pani Doktor Szpara stwierdziła, że to przez specyficzną anatomię zęba i źle dobrany rodzaj wypełnienia przez wcześniejszego dentystę. I miała rację – plomba, którą mi założyła, trzyma się bez zarzutu!
Kamila, 25 lat

"Ból zniknął"

Miałam już jedną kanałówkę i nie wspominam jej dobrze, dlatego strasznie się bałam przed wizytą u doktor Marii. Niepotrzebnie! Pani Doktor wyjaśniła, że zależy jej na tym, by zabieg był bezbolesny. Dostałam super znieczulenie. Wcześniejszy ból zniknął jak ręką odjął!
Charlotte KIng
Jak mogę Ci pomóc?

Umów się na wizytę

Zadzwoń, napisz maila lub po prostu wypełnij i wyślij formularz kontaktowy znajdujący się obok. Odezwiemy się tak szybko jak to tylko będzie możliwe!

TELEFON

+48 32 346 07 62

E-MAIL

kontakt@tendent-stomatologia.pl

Godziny pracy - Lek. dent. Maria Szpara

Poniedziałek
14:00 - 18:00
Piątek
9:40 - 13:00
Formularz kontaktowy

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez Ten-Dent Stomatologia Janik zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

 

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Ten-Dent Stomatologia Janik z siedzibą przy ul. J. Ryszki 10a; 41-500 Chorzów. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@tendent-stomatologia.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

 

J. Ryszki 10a

41-500 Chorzów

+48 32 346 07 62

Telefon stacjonarny

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 17:00