Marta Kazidroga

Higienistka stomatologiczna

Marta Kazidroga

Jako absolwentka "MEDYK Katowice - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach" o kierunku higienistka stomatologiczna, w zespole TEN-DENT STOMATOLOGIA JANIK pracuję już od 2009 r. Jako dyplomowana higienistka stomatologiczna w gabinecie asystuję na "4 ręce" podczas zabiegów ze stomatologii zachowawczej, endodoncji jak również chirurgii twarzowo-szczękowej oraz implantologii.

Zajmuję się również zabiegami higienizacji, wybielaniem zębów oraz opieką nad pacjentem pod kątem jego higieny jamy ustnej. Zawsze staram się aby zabiegi przeze mnie wykonywane były z dużą dokładnością, delikatnością, a pacjent wyszedł zadowolony i bogatszy o nową wiedzę z zakresu dbania o swój zdrowy i piękny uśmiech.

Certyfikaty

Specjalizacje

  • Czynna asysta na 4 ręce
  • Zabiegi higienizacyjne
  • Wybielanie

Opinie

"Energia i uśmiech"

Pani Marta czaruje energią, uśmiechem i poczuciem humoru jak nikt inny. Chodzę do niej regularnie na skaling połączony z piaskowaniem i polerowaniem. Nigdy nie byłem rozczarowany efektami. Polecam serdecznie Panią Martę!
Tymoteusz, 34 lata

"Wspaniałe efekty!"

Byłam u pani Marty na wybielaniu zębów metodą gabinetową . Bardzo fajnie przeprowadzony zabieg, a efekty – zadowalające. Teraz muszę je tylko podtrzymać, a dzięki Pani higienistce wiem jak to zrobić.
Michalina, 23 lata

"Polecam!"

Nigdy wcześniej nie miałem robionego odkamieniania zębów, a okazało się, że nazbierał się na nich już całkiem spory kamień. Pani Marta wszystko mi wytłumaczyła oraz powiadomiła, że bardzo ważne jest robić regularnie ten zabieg, np. co pół roku. Teraz moje zęby wydają się bielsze!
Michał, 24 lata
Jak mogę Ci pomóc?

Umów się na wizytę

Zadzwoń, napisz maila lub po prostu wypełnij i wyślij formularz kontaktowy znajdujący się obok. Odezwiemy się tak szybko jak to tylko będzie możliwe!

TELEFON

+48 32 346 07 62

E-MAIL

kontakt@tendent-stomatologia.pl

Godziny pracy - Marta Kazidroga

Poniedziałek
12:00 - 18:00
Wtorek
9:30 - 16:00
Środa
12:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
09:00 - 14:00
Formularz kontaktowy

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez Ten-Dent Stomatologia Janik zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

 

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Ten-Dent Stomatologia Janik z siedzibą przy ul. J. Ryszki 10a; 41-500 Chorzów. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@tendent-stomatologia.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

 

J. Ryszki 10a

41-500 Chorzów

+48 32 346 07 62

Telefon stacjonarny

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 17:00