Co warto wiedzieć o nowoczesnym znieczuleniu w stomatologii?

Chcesz skorzystać z bezbolesnego znieczulenia w stomatologii? Wybierz znieczulenie The Wand dostępne w ofercie gabinetu Ten-Dent w Chorzowie. Warto!

Wstęp

Znieczulenie The Wand jest jednym z najnowocześniejszych i zarazem zupełnie bezbolesnych form znieczuleń we współczesnej stomatologii. Komu poleca się skorzystanie z takiej formy wspomagania leczenia? Dlaczego warto pytać naszego stomatologa o dostępność tego właśnie znieczulenia? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znaleźć można w poniższym wpisie. Zainteresowanych tematem zapraszamy do uważnej lektury publikacji.

Spis treści

Wstęp
Łagodna wizyta u dentysty
Istota znieczulenia The Wand
Świetne rozwiązanie w pedodoncji

Streszczenie artykułu

Nowoczesne znieczulenie The Wand to przełom we współczesnej stomatologii. Znieczulenie to bowiem nie wywołuje nieprzyjemnego bólu, a do jego skutecznej aplikacji nie jest wcale potrzebna strzykawka z igłą. Stąd też nikogo nie powinna dziwić tak ogromna popularność znieczulenia The Wand. Warto się na nie zdecydować!

Artykuł

Znieczulenie The Wand jest opcją znieczulenia bardzo chętnie wybieraną przez wielu pacjentów dobrych gabinetów stomatologicznych. Nie dzieje się tak bez przyczyny. Coraz więcej osób bowiem jest na tyle świadomych, że potrzebuje skorzystać z dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań branżowych. Bezbolesne znieczulenie The Wand z pewnością zaliczyć należy właśnie do takich rozwiązań. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? O tym w dalszej części naszej publikacji.

Łagodna wizyta u dentysty

Odwiedzając stomatologa, najczęściej obawiamy się bólu związanego nie tylko z samym procesem leczenia zębów, ale również nie czujemy radości z myślą o dyskomforcie powodowanym aplikacją standardowego znieczulenia. Jest jednak sposób na to, by każda wizyta u dentysty przebiegała możliwie jak najłagodniej. Świetnym i sprawdzonym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na znieczulenie The Wand. Jego aplikacja jest zupełnie bezbolesna, a co najważniejsze – nie wymaga skorzystania ze strzykawki. Z opcji takiego znieczulenia skorzystać mogą nie tylko dzieci, ale również dorośli. Nie trzeba chyba dodawać, że także wśród osób dorosłych jest ogromne zainteresowanie tego rodzaju znieczuleniem!

Istota znieczulenia The Wand

Z pewnością wiele osób może się zastanawiać, jak to jest w ogóle możliwe, by można było podać pacjentowi w gabinecie stomatologicznym zupełnie bezbolesne znieczulenie. Istotą tej formy znieczulenia pozostaje wykorzystanie specjalnego mikroprocesora, dzięki któremu możliwe staje się podawanie płynu znieczulającego pod wyjątkowo niskim ciśnieniem. Taka technologia sprawia, że tkanki dziąsłowe nie są rozpierane pod wysokim ciśnieniem, a w związku z tym nie pojawia się też nieprzyjemny ból. Dodatkowo znieczulenie The Wand jest stopniowo wchłaniane, co również sprzyjać będzie niepojawieniu się dolegliwości bólowych.

Świetne rozwiązanie w pedodoncji

Mały pacjent u stomatologa to szczególne wyzwanie dla skuteczności i komfortu leczenia. Dlatego też w tej specjalizacji również doskonale sprawdza się bezstrzykawkowe znieczulenie The Wand, które generować będzie podstawę do doskonałej współpracy z małym pacjentem.

Cmentarna 38/32

41-500 Chorzów

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pon - pt 08:00 - 19:00