Cyrkon

Tradycyjne korony zawierające metal mają ciemne zabarwienie, nie przepuszczają światła i wyglądają mało estetycznie. W przeciwieństwie do nich korony i mosty Zhirkon Zahn zbudowane z naturalnych materiałów są tak podobne do prawdziwych zębów, że nie można ich odróżnić. Za każdym razem, kiedy się uśmiechniesz, nikt nie zauważy różnicy.

Światło przenika przez odbudowy Zhirkon Zahn tak jak przez prawdziwe zęby, co sprawia, że wyglądają naturalnie. Ponadto nosząc koronę lub most Zhirkon Zahn nie musisz przejmować się, że ich kolor zmieni się wraz z upływem czasu.


Bez alergii i podrażnień

W odróżnieniu do tradycyjnych uzupełnień zawierających metal, pełnoceramiczne korony i mosty Zhirkon Zahn nie wywołują alergii. Idealne dopasowanie uzupełnień Zhirkon Zahn do tkanek zęba nie powoduje podrażnień. Ta wyjątkowa dokładność osiągana jest dzięki innowacyjnej technologii – precyzyjnemu skanowaniu i cyfrowemu projektowaniu każdej podbudowy Zhirkon Zahn.


Najważniejszy jest komfort

Teraz nie musisz już martwić się, czy Twoja korona lub most zostaną uszkodzone przy większym nacisku podczas jedzenia. Badania wykazały, że wytrzymałość materiału, z którego zbudowana jest korona i most Zhirkon Zahn, jest nawet trzykrotnie wyższa od sił występujących w jamie ustnej podczas żucia. Uzupełnienia Zhirkon Zahn są także niezwykle trwałe. Potwierdzają to wyniki licznych badań prowadzonych na całym świecie. Korony i mosty Zhirkon Zahn są idealne zarówno do zębów przednich, jak i bocznych.


Sprawdzone rozwiązania

Zhirkon Zahn jest systemem szeroko stosowanym na całym świecie. Uzupełnienia z Zhirkon Zahn zostały przetestowane przez setki tysięcy pacjentów i opisane w licznych publikacjach naukowych. Placówki uniwersyteckie i znane instytuty badawcze przeprowadziły liczne badania kliniczne oraz laboratoryjne, które wykazały doskonałe własności optyczne i mechaniczne materiału Zhirkon Zahn.

 

Cmentarna 38/32

41-500 Chorzów

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pon - pt 08:00 - 19:00