ile-kosztuje-wybielanie-zebow

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Ile kosztuje wybielanie zębów? To pytanie często zadają sobie osoby, które chcą się cieszyć nieskazitelnie białym uśmiechem. Jeśli także interesuje Cię wybielanie zębów, warto sprawdzić dostępne metody oraz cennik wybielania zębów, by wiedzieć, na jaki koszt się przygotować. Do wyboru jest kilka metod wybielania w różnych przedziałach cenowych. Przedstawiamy je poniżej!

Spis treści:

  • Metody wybielania zębów
  • Koszt wybielania zębów

Z poradnika dowiesz się, jakie są dostępne metody wybielania zębów, ile kosztuje wybielanie zębów oraz jak przygotować się do tego zabiegu.

Metody wybielania zębów

Decydując się na wybielanie zębów u dentysty, mamy do wyboru kilka metod. Zabiegi wybielające w gabinetach stomatologicznych to profesjonalnie przeprowadzone wybielanie, które pozwoli na uzyskanie oczekiwanych rezultatów. Może to być wybielanie laserowe, z użyciem lamp lub nakładkowe. Wybielanie laserowe polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu z nadtlenkiem wodoru, a następnie aktywowaniu substancji wiązką lasera diodowego. Tego typu wybielanie zębów trwa ok. 30 minut. Efekt jest naprawdę widoczny, a zęby są jaśniejsze o kilka tonów. Wybielanie zębów za pomocą lampy wygląda niemal identycznie jak wybielanie laserem. Zimne światło lampy aktywuje specjalny preparat. Zabieg trwa do godziny.

W gabinetach stomatologicznych można również zdecydować się na nakładkowe wybielanie zębów. Metoda ta wymaga kilku wizyt u stomatologa. Pobiera się wycisk zębów, wykonuje specjalne nakładki, które zabieramy do domu wraz z żelem. Zabieg trwa ok. 2 tygodni.

Koszt wybielania zębów

Koszt wybielania zębów będzie różny w zależności od wybranej metody. Wnaszym gabinecie stomatologicznym proponujemy następujące metody wybielania zębów:

  • Wybielanie zębów metodą nakładkową (na noc) – cena 600 zł
  • Wybielanie zębów w czasie jednej wizyty – Opalescence – cena 650 zł
  • Wybielanie zębów w czasie jednej wizyty – lampa ZOOM – cena 1000 zł
  • Wybielanie zęba martwego – 1 wizyta – cena 80 zł

Zachęcamy do konsultacji stomatologicznych, w czasie których porozmawiamy o oczekiwanych rezultatach, a następnie dobierzemy najlepszą możliwą metodę wybielania zębów. Jak widać, ceny są atrakcyjne w porównaniu do efektów, jakie można osiągnąć za pomocą nowoczesnych metod wybielania.

Cmentarna 38/32

41-500 Chorzów

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pon - pt 08:00 - 19:00