Licówki cena – ile kosztują licówki?

Licówki są bardzo popularnym rozwiązaniem, pozwalającym na uzyskanie wymarzonego, pięknego, śnieżnobiałego uśmiechu. W ten sposób poprawiamy nie tylko wygląd swojego uzębienia, ale także samopoczucie czy pewność siebie. Wiele osób obawia się jednak, że koszt licówek jest bardzo wysoki. Jeśli odpowiednio wybierzemy gabinet stomatologiczny, możemy liczyć na wysokiej jakości licówki w dobrych cenach.

Licówka cena

Obecnie najbardziej popularną metodą, która gwarantuje przepiękny uśmiech, są licówki porcelanowe. To właśnie one są sekretem wielu gwiazd, które mogą pochwalić się hollywoodzkim uśmiechem. Innowacyjne metody pozwalają na uzyskanie wymarzonego uśmiechu, dlatego warto się na nie zdecydować. Co istotne, jeśli odpowiednio zadbamy o licówki, posłużą nam do końca życia. To dlatego warto zdecydować się na poniesienie kosztów związanych z licówkami.

Licówki cennik

Licówka to bardzo cienka nakładka protetyczna. Przykleja się ją do licowej, czyli przedniej, części zębów. W ten sposób zmieniamy kształt i kolor uzębienia. Licówki mogą być produkowane z kilku rodzajów materiałów, jednak polecane są licówki porcelanowe (ceramiczne).

Licówki cena

Wiele osób zastanawia się nad tym, czym różnią się licówki porcelanowe i ceramiczne. Ceramika jest powszechnie wykorzystywanym materiałem w stomatologii. To właśnie z ceramiki wykonuje się m.in. korony, licówki, mosty, protezy czy wypełnienia zębowe. Ceramiką bywa także nazywana właśnie porcelana. Bardzo często te określenia są stosowane zamiennie. Materiały ceramiczne są obojętne dla tkanki ludzkiej, a dodatkowo są najbardziej zbliżone swoim kolorem do prawdziwych zębów. Ile kosztują licówki porcelanowe/ceramiczne?
Cena licówek

Cena licówek wynosi 1500 zł. Mowa tutaj oczywiście o najbardziej pożądanych, wysokiej jakości licówkach porcelanowych. Biorąc pod uwagę fakt, że licówki posłużą nam do końca życia, poprawiają naszą samoocenę i sprawiają, że możemy cieszyć się wymarzonym uśmiechem, warto ponieść ten koszt.

Cmentarna 38/32

41-500 Chorzów

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pon - pt 08:00 - 19:00