Lek. dent. Aleksandra Janik

Dentysta

Lek. dent. Aleksandra Janik

Jestem lekarzem z 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w estetycznej odbudowie pięknego uśmiechu. Umiejętności zawodowe zdobywałam i regularnie uzupełniam uczestnicząc w licznych kursach. Doświadczenie zdobywałam w najlepszych gabinetach.

Moim wielkim marzeniem było stworzenie TEN-DENT STOMATOLOGIA JANIK - miejsca, w którym wraz z zespołem będę przywracać Państwu uśmiech w miłej, dyskretnej atmosferze, korzystając z najnowszych zdobyczy technologicznych stomatologicznej.

Główną dziedziną moich zainteresowań jest estetyczna rekonstrukcja zębów i poprawianie uśmiechu, poprzez perfekcyjne wypełnienia kompozytowe, a także skomplikowane odbudowy protetyczne na zębach własnych i implantach.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie zabiegi wykonuję wykorzystując lupy zabiegowe oraz zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny Leica.

Certyfikaty

Specjalizacje

  • Stomatologia odtwórcza
  • Korony
  • Licówki
  • Mosty
  • Protetyka na implantach
  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Opinie

"100% profesjonalizmu"

Pani Aleksandra – dentysta idealny! Nie dość, że podchodzi do pacjenta z uśmiechem, łagodnością i dużą empatią , to jednocześnie jest bardzo profesjonalna. Zawsze tłumaczy co będzie robić, dzięki czemu nie spotkała mnie jeszcze żadna przykra niespodzianka. Obdarowałam ją zaufaniem na długie lata!
Kasia, 44 lata

"Dziękuję!"

Miałam wypadek na motocyklu, który wymagał odbudowy protetycznej moich zębów. Długo szukałam specjalisty w internecie i znalazłam – dr Aleksandra Janik to prawdziwy mistrz w swoim fachu! Teraz moje ząbki wyglądają jak z Hollywood. Bardzo dziękuję!!!
Ania, 28 lat

"Zaufanie od lat"

Do dr Janik chodzę już od wielu lat. To stomatolog, który na początku wita mnie z uśmiechem na twarzy i pyta, co u mnie nowego słychać. Zawsze pomoże mi się uporać z moim problemem dentystycznym – czy to chodzi o kanałówkę, czy o zwykłe wypełnienie, czy o protetykę (raz miałem). Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor!
Mirek, 47 lat

Cmentarna 38/32

41-500 Chorzów

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pon - pt 08:00 - 19:00