Marta Kazidroga

Higienistka stomatologiczna

Marta Kazidroga

Jako absolwentka "MEDYK Katowice - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach" o kierunku higienistka stomatologiczna, w zespole TEN-DENT STOMATOLOGIA JANIK pracuję już od 2009 r. Jako dyplomowana higienistka stomatologiczna w gabinecie asystuję na "4 ręce" podczas zabiegów ze stomatologii zachowawczej, endodoncji jak również chirurgii twarzowo-szczękowej oraz implantologii.

Zajmuję się również zabiegami higienizacji, wybielaniem zębów oraz opieką nad pacjentem pod kątem jego higieny jamy ustnej. Zawsze staram się aby zabiegi przeze mnie wykonywane były z dużą dokładnością, delikatnością, a pacjent wyszedł zadowolony i bogatszy o nową wiedzę z zakresu dbania o swój zdrowy i piękny uśmiech.

Certyfikaty

Specjalizacje

  • Czynna asysta na 4 ręce
  • Zabiegi higienizacyjne
  • Wybielanie

Opinie

"Energia i uśmiech"

Pani Marta czaruje energią, uśmiechem i poczuciem humoru jak nikt inny. Chodzę do niej regularnie na skaling połączony z piaskowaniem i polerowaniem. Nigdy nie byłem rozczarowany efektami. Polecam serdecznie Panią Martę!
Tymoteusz, 34 lata

"Wspaniałe efekty!"

Byłam u pani Marty na wybielaniu zębów metodą gabinetową . Bardzo fajnie przeprowadzony zabieg, a efekty – zadowalające. Teraz muszę je tylko podtrzymać, a dzięki Pani higienistce wiem jak to zrobić.
Michalina, 23 lata

"Polecam!"

Nigdy wcześniej nie miałem robionego odkamieniania zębów, a okazało się, że nazbierał się na nich już całkiem spory kamień. Pani Marta wszystko mi wytłumaczyła oraz powiadomiła, że bardzo ważne jest robić regularnie ten zabieg, np. co pół roku. Teraz moje zęby wydają się bielsze!
Michał, 24 lata

Cmentarna 38/32

41-500 Chorzów

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pon - pt 08:00 - 19:00