Profesjonalne wybielanie zębów – dlaczego warto?

Chcesz skorzystać z usług profesjonalnego wybielania zębów? Poznaj zalety wybielania w naszym gabinecie Ten-Dent w Chorzowie. Wybierz jakość!

Wstęp
Wybielanie zębów to bardzo popularny zabieg, z którego korzysta naprawdę mnóstwo osób. Dlaczego jednak poleca się skorzystanie z profesjonalnie wykonanego zabiegu dostępnego w ofercie dobrego gabinetu stomatologicznego? Sprawdziliśmy to. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do lektury naszego wpisu. Warto!

Streszczenie artykułu
Profesjonalne wybielanie zębów w dobrym gabinecie stomatologicznym to najlepszy sposób na zdrowe i pięknie wybielone zęby. Warto skorzystać szczególnie z metody naświetleniowej, bo jej efekty są nie tylko bardzo atrakcyjne, ale też utrzymują się zdecydowanie dłużej. Polecamy skorzystać z usług dostępnych w dobrym gabinecie stomatologicznym!

Spis treści
Wstęp
Najpierw konsultacja
Najpopularniejsze metody wybielania zębów

Artykuł
Wybielanie zębów w dobrym gabinecie stomatologicznym wiąże się z dostępem wyłącznie do samych korzyści. Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji? Skąd pewność, że samodzielne wybielanie zębów nie przyniesie aż tylu korzyści? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania prezentujemy w dalszej części naszego artykułu. Zapraszamy!

Najpierw konsultacja
Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym poprzedza konsultacja z wysokiej klasy specjalistą. Jej istotą zaś będzie przeprowadzenie wywiadu z pacjentem oraz sprawdzenie stanu uzębienia. Do tego podczas takich czynności konsultacyjnych stomatolog odpowiednio dopasuje metodę wybielania zębów do potrzeb danego pacjenta. Co więcej – dopasowanie to będzie związane nie tylko z możliwościami finansowymi pacjenta, ale również z czynnikami fizycznymi oraz przede wszystkim z czynnikami zdrowotnymi. Korzystając z tej opcji można mieć pewność, że zostanie dobrany maksymalnie dopasowany i bezpieczny sposób wybielania, który w przyszłości przyniesie efekty naprawdę na długo.

Najpopularniejsze metody wybielania zębów
Do najczęściej stosowanych metod profesjonalnego wybielania zębów zalicza się metodę nakładkową oraz naświetleniową. Istotą tej pierwszej będzie wykorzystanie indywidualnie dopasowanych szyn wykonanych z winylu. Szyny te dopasowuje się do uzębienia konkretnego pacjenta, po czym wypełnia się specjalistycznym środkiem wybielającym i nakłada najczęściej na całą noc. Tego typu kuracja pozwala na znaczne wybielenie zębów, a efekty utrzymywać się mogą nawet przez kilka lat. Drugą z popularnych opcji jest metoda naświetleniowa, którą wykonuje się w polecanym gabinecie stomatologicznym. Co ciekawe, dzięki profesjonalnym usługom można mówić o uzyskaniu wybielenia nawet o 8 tonów! Efekt takich fachowych działań jest długotrwały i pozwala cieszyć się wspaniale wybielonymi zębami naprawdę przez długi czas. Zabieg tego rodzaju znacznie poprawia też atrakcyjność wizualną zębów, co sprzyja budowaniu pewności siebie u pacjentów. Co najważniejsze zaś – teraz bardzo efektowne zmiany we własnym, dużo bielszym uśmiechu, zauważyć można już po jednej wizycie w gabinecie stomatologicznym. Czy warto? Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że tak!

Cmentarna 38/32

41-500 Chorzów

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pon - pt 08:00 - 19:00