Protetyka

Trwałe i nowoczesne zabiegi protetyczne

Protetyka to dziedzina stomatologii, która zajmuje się odbudową uzębienia straconego np. w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Dzięki naszej protetyce w Chorzowie możliwa jest rekonstrukcja utraconych tkanek zębów oraz braków zębowych. Protetyka zapobiega chorobom układu zębowo-szczękowo-twarzowego oraz przywraca właściwą pracę jamy ustnej. Z tego względu bardzo ważne jest, by zabiegi z tego zakresu były przeprowadzane w pełnym skupieniu i przez profesjonalnego protetyka.

  • Wpływanie na estetykę twarzy
  • Prawidłowe funkcjonowanie jamy ustnej
  • Eliminacja schorzeń szczęki, dziąseł i pozostałych zębów

Profesjonalna protetyka w Chorzowie

W naszym gabinecie dentystycznym znajdziesz szereg rozmaitych opcji protetycznych – uzupełnienia protetyczne ruchome (czyli wyciągane), takie jak m.in.: protezy akrylowe całkowite i częściowe, a także protezy szkieletowe. Wykonujemy ponadto uzupełnienia protetyczne stałe, których nie da się wyciągnąć – licówki, korony porcelanowe i ceramiczne, jak również mosty porcelanowe oraz adhezyjne.

Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa

Zależy nam na Twoim dobrym samopoczuciu podczas wizyty, dlatego zwracamy uwagę na to, by zabiegi protetyczne były bezbolesne. Nasz protetyk z Chorzowa stawia na indywidualność – wybierze idealną dla Ciebie protezę, niezależnie od tego, ile masz lat. Z Ten-Dent odzyskasz szczery, pełny uśmiech!

Cmentarna 38/32

41-500 Chorzów

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pon - pt 08:00 - 19:00