Strefa pacjenta

STREFA PACJENTA

Tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka istotnych informacji na temat leczenia, płatności w ratach czy specjalnych warunków gwarancyjnych. Zapoznaj się z naszymi materiałami, a w razie dalszych wątpliwości – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego na dole strony.

Informacje o ratach

Kliknij w przycisk poniżej, aby dowiedzieć się o systemie ratalnym w naszym gabinecie.

Gwarancja

Kliknij w przycisk poniżej, aby dowiedzieć się o wszystkich gwarancjach w naszym gabinecie.

Zgody na leczenie

Kliknij w przycisk poniżej, aby dowiedzieć się o zgodach na leczenie w naszym gabinecie.

Leczenie bez bólu: znieczulenie The Wand™

Kliknij w przycisk poniżej, aby dowiedzieć się o bezbolesnym znieczuleni w naszym gabinecie.

Zadaj nam pytanie

Jeśli jest jeszcze coś czego nie wiesz i chciałbyś się dowiedzieć, pytaj śmiało!

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez Ten-Dent Stomatologia Janik zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

 

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Ten-Dent Stomatologia Janik z siedzibą przy ul. J. Ryszki 10a; 41-500 Chorzów. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@tendent-stomatologia.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

 

J. Ryszki 10a

41-500 Chorzów

+48 32 346 07 62

Telefon stacjonarny

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 17:00