wybielanie-zebow-u-dentysty-czy-warto

Wybielanie zębów u dentysty – czy warto?

Wybielanie zębów u dentysty cieszy się rosnącą popularnością. Specjaliści oferują innowacyjne metody wybielania, dzięki którym można cieszyć się wyraźnie bielszymi zębami podczas jednej wizyty! Koszt wybielania zębów u dentysty waha się w granicach 600-1000 złotych. Warto jednak zdecydować się na profesjonalne wybielanie, które gwarantuje skuteczność i zadowolenie pacjenta. Nie wybielajmy zębów na własną rękę, gdyż może to doprowadzić do niepożądanych działań. Czy warto wybielać zęby u stomatologa? Podpowiadamy!

Spis treści:

  • Metody wybielania zębów u dentysty
  • Czy warto wybielać zęby u dentysty?

Z poradnika dowiesz się, jakie są dostępne metody wybielania zębów u dentysty oraz na jakie efekty można liczyć, decydując się na tego typu zabiegi.

Metody wybielania zębów u dentysty

Pierwszą z metod jest nakładkowe wybielanie zębów u dentysty. Pacjent sam przeprowadza zabieg w domu, jednak wcześniej konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym oraz konsultacja. Nocne wybielanie nakładkowe pozwala na bezpieczne i skuteczne rozjaśnienie zębów. Uzębienie będzie jaśniejsze o kilka odcieni w ciągu kilku dni. Metoda nakładkowa usuwa przebarwienia z zębów. Ważne, że wszystkie wypełnienia, uzupełnienia protetyczne czy korony nie zmienią koloru. Początkowo pobiera się wycisk szczęki i żuchwy. Pacjent otrzymuje indywidualnie wykonane nakładki ze zbiorniczkami na żel. Nakładki zakłada się na noc. Lekarz przekazuje wszelkie wytyczne odnośnie do tej metody wybielania. Po zabiegu zęby są wybielone nawet o kilka odcieni. Pierwsze efekty można zaobserwować już po pierwszej nocy.

Chcąc wybielić zęby podczas jednej wizyty, możemy zdecydować się na żel wybielający Opalescence lub wybielanie zębów lampą. Metody te polegają na aktywowaniu specjalnej substancji. Już jedna wizyta pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty. Zabiegi te cechują się bardzo wysoką skutecznością!

Czy warto wybielać zęby u dentysty?

Bez wątpienia warto wybielać zęby u dentysty! To profesjonalne i bezpieczne metody, które pozwalają na osiągnięcie śnieżnobiałego uśmiechu już nawet w ciągu jednej wizyty! Warto udać się na konsultację, aby wiedzieć, jak przygotować się do wybielania zębów oraz która metoda sprawdzi się najlepiej.

J. Ryszki 10a

41-500 Chorzów

+48 32 346 07 62

Telefon stacjonarny

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00 - 17:00