Wybielanie zębów

SZYBKIE I SKUTECZNE

Wybielanie zębów

Tzw. hollywoodzki uśmiech to marzenie każdego. Nic dziwnego – wszak idealne uzębienie może przełożyć się na sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Dlatego proponujemy profesjonalne wybielanie zębów w Chorzowie. W naszym gabinecie możesz wybielić zarówno wszystkie zęby, jak i tylko te poszczególne (np. zaciemnione po leczeniu kanałowym). Pozbądź się swoich kompleksów i czaruj białym uśmiechem!

efekty już po pierwszej wizycie

brak powikłań ze strony stawów skroniowo-żuchwowych

usuwa wszystkie typy przebarwień

Wybielanie zębów metodą nakładkową (na noc) - Opalescence

700 zł

Wybielanie zębów w czasie jednej wizyty

850 zł

WYBIELANIE W GABINECIE

Pierwszym etapem wybielania zębów u stomatologa jest wizyta konsultacyjna. Potem lekarz dobiera odpowiednią metodę: nakładkową (nakłada się specjalne szyny z winylu wypełnione środkiem wybielającym - najczęściej na całą noc, przez okres tygodnia lub dwóch) lub naświetleniową (zęby są naświetlane niebieskim promieniowaniem, które aktywuje cząsteczki nałożonego wcześniej żelu tlenowego).


O CZYM TRZEBA PAMIĘTAĆ

Wybielanie może być przeprowadzone tylko na całkowicie wyleczonych zębach, bowiem powinno być ostatnim etapem w procesie polepszania ich stanu ogólnego. Po skończonym zabiegu warto używać specjalnych past do zębów, nici dentystycznych oraz ograniczyć spożywanie kawy i herbaty – wszystko po to, by w ramach profilaktyki uniknąć przebarwień oraz osadów.

TEN-DENT STOMATOLOGIA JANIK

Więcej informacji wkrótce...

POWIĄZANE

ARTYKUŁY

Cmentarna 38/32

41-500 Chorzów

+48 518 448 228

Telefon komórkowy

Godziny otwarcia

Pon - pt 08:00 - 19:00